RamBase został stworzony dla firm o rosnących wymaganiach dotyczących rentowności, jakości, identyfikowalności i dokumentacji.
 
Zbierając wszystkie najważniejsze informacje w jednym systemie, użytkownik uzyskuje dostęp do ważnych szczegółów dotyczących działalności biznesowej. Moduły rozwiązania wydzielone są wirtualnie zapewniając całkowitą spójność i jednolitość danych oraz integralność funkcji.
 
rambase system
 
RAMBASE API z tlemIstotną cechą skutecznego systemu ERP jest możliwość bezpośredniego kontaktu z dostawcami i klientami w czasie rzeczywistym.
 
RamBase to nie tylko system ERP, to także platforma. Udostępnia platformę programistyczną do dostosowywania, adaptowania i rozszerzania systemu ERP tak, aby idealnie pasował do potrzeb firmy. Dzięki temu prawie wszystkie zewnętrzne systemy, strony internetowe, maszyny i jednostki z dostępem do Internetu można podłączyć i zintegrować z systemem RamBase Cloud ERP.
 
Ta bezproblemowa integracja jest możliwa dzięki interfejsom API. Technologia API to połączenie między integracyjnym systemem ERP a resztą świata – umożliwiając prawdziwą cyfryzację Twojego biznesu.

Więcej informacji na temat RamBase oraz materialy video.