1dlaczego enova365 banner

enova365 to więcej niż zintegrowany system klasy ERP – poznaj mocne strony enova365:
 
Bezpieczeństwo i aktualność
Zapewnij bezpieczeństwo swojego biznesu
 
banner300 zawsze zgodna z przepisami prawaPrzy projektowaniu systemu enova365 pracują eksperci, których zadaniem jest dbanie o zgodność naszych rozwiązań z aktualnymi przepisami polskiego prawa oraz dostarczanie Klientom tej wiedzy bezpośrednio w systemie. enova365 jest zawsze na bieżąco ze sprawdzonymi trendami w danych obszarach biznesowych oraz zgodna z polskim prawem.
 
Mobilna
Korzystaj z systemu w wielu urządzeń!

enova365 dostosowana została do pracy na każdym urządzeniu: komputerze stacjonarnym, laptopie oraz na urządzeniach dotykowych. Użytkownik może wybrać sposób korzystania z systemu według swoich preferencji wybierając interfejs: okienkowy, przeglądarkowy lub dotykowy, mając gwarancję, że pracuje na tym samym systemie.

Modułowa architektura
Zarządzaj całą firmą przy pomocy jednej aplikacji

Wyboru z pełnej gamy dostępnych modułów warto dokonać przez wzgląd na procesy, które ma wspierać. Każda z części systemu wspomaga funkcjonowanie określonych obszarów biznesowych. Na przykład relacje z klientami, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, gospodarkę magazynową czy produkcję.

Moduły mogą działać samodzielnie, ale jako system zintegrowany enova365 ma wspólną bazę danych. Oznacza to prosty dostęp do informacji ze współpracujących modułów. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia, program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb firmy!
 
 
Otwartość i elastyczność
enova365 to system szyty na miarę

Oprócz modułów o charakterze uniwersalnym (np. Księgowość, Kadry Płace, Handel, CRM), które doskonale spełniają się w większości przedsiębiorstw, oprogramowanie enova365 można rozbudować o szereg aplikacji dedykowanych dla konkretnych branż (np. sprzedaż internetowa, produkcja czy spedycja). Ponieważ ciągły proces software development przebiega w popularnym środowisku programistycznym Microsoft .NET, HTML5/Java Script i przy zastosowaniu baz danych SQL, nic nie stoi także na przeszkodzie, aby w razie potrzeby opracować na zamówienie klientów indywidualne
 
1zamow prezentacje banner