1dlaczego enova365 banner

enova365 to więcej niż zintegrowany system klasy ERP – poznaj mocne strony enova365:
 
1. Bezpieczeństwo i aktualność. Zapewnij bezpieczeństwo swojego biznesu
 
1200x600
 
Przy projektowaniu systemu enova365 pracują eksperci, których zadaniem jest dbanie o zgodność naszych rozwiązań z aktualnymi przepisami polskiego prawa oraz dostarczanie Klientom tej wiedzy bezpośrednio w systemie. enova365 jest zawsze na bieżąco ze sprawdzonymi trendami w danych obszarach biznesowych oraz zgodna z polskim prawem.
 
2. Mobilna. Korzystaj z systemu w wielu urządzeń!

enova365 dostosowana jest do pracy na każdym urządzeniu:
- komputerze stacjonarnym,
- laptopie,
- na urządzeniach dotykowych.
Sam wybierasz sposób korzystania z systemu według indywidualnych preferencji. Możesz dobrać także odpowiedni interfejs: okienkowy, przeglądarkowy lub dotykowy. Niezależnie od urządzenia, masz gwarancję, że pracujesz na tym samym systemie.

3. Modułowa architektura. Zarządzaj całą firmą przy pomocy jednej aplikacji

Ponad 60 obszarów funkcjonalnych wspomaga określone obszary biznesowe Twojej firmy. Na przykład relacje z klientami, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, gospodarkę magazynową czy produkcję. Podejmij decyzję, czy potrzebujesz jeden czy kilka z nich.

Moduły mogą działać samodzielnie lub jako zintegrowany system enova365 mając wspólną bazę danych. Oznacza to prosty dostęp do informacji ze współpracujących ze sobą modułów. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia, program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy!

 
 
4. Otwartość i elastyczność. enova365 to system szyty na miarę

Oprócz modułów o charakterze uniwersalnym (np. Księgowość, Kadry Płace i HR, Handel, CRM, Projekty), które doskonale spełniają się w większości przedsiębiorstw, oprogramowanie enova365 można rozbudować o szereg aplikacji dedykowanych dla konkretnych branż (np. e-commerce, produkcja czy spedycja). Ponieważ ciągły proces software development przebiega w popularnym środowisku programistycznym Microsoft .NET, HTML5/Java Script i przy zastosowaniu baz danych SQL, nic nie stoi także na przeszkodzie, aby w razie potrzeby opracować indywidualne rozwiązanie dedykowane Twojej firmie. Łatwość integracji z aplikacjami zewnętrznymi zapewnia również obsługa komunikatów EDI, XML i webservices.
 
1zamow prezentacje banner