Rozwój i wzrost efektywności bez bariery wejścia

 

Wierzymy, że obniżenie bariery wejścia do świata dopasowanych rozwiązań IT pozwoli istotnie poprawić efektywność i wyniki polskich firm pomimo kryzysu. Zainspirowani rozmowami z naszymi Klientami, stworzyliśmy innowacyjny model wdrożenia systemu ERP w modelu subskrypcyjnym, czyniąc IT dostępnym dla Twojej firmy.

Każda organizacja, z którą współpracujemy, ma unikalny sposób działania. Wdrożenie systemu ERP w modelu subskrypcyjnym to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą dynamicznie się rozwijać i poszukują narzędzi dopasowanych do ich potrzeb, bez ograniczeń związanych z finansową barierą wejścia.

 
 


Subskrypcja ERP – korzyści

  Obniżona bariera wejścia w projekt → Dzięki subskrypcji nie musisz martwić się o to, czy masz wystarczające środki na potrzebny projekt dla Twojej firmy.

Gwarancja zwiększenia efektywności → Jesteśmy pewni naszych projektów i obietnic, które opieramy na analizie danych oraz naszych dotychczasowych doświadczeniach.

Finansowanie projektu z wygenerowanych oszczędności→Wdrażasz rozwiązania, których potrzebujesz i które przyniosą realne korzyści w postaci zwiększenia efektywności oraz oszczędności.

Narzędzia do egzekwowania ustaleń z dostawcą → Oferujemy naszym klientom narzędzia, które umożliwiają monitorowanie postępów i egzekwowanie osiągnięcia zamierzonych celów.

 

Poznaj historię sukcesów naszych klientów


 

Zaufali nam:

 
                 
  SENTE REXER   SENTE TEDMARK   rawpollogo sente   bocianlogo sente  
 
 

 

sente logo czarne 2


 Porozmawiajmy o Twoim biznesie.

Porozmawiajmy o wdrożeniach systemów informatycznych albo o czymś zupełnie innym.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

      Strategia i analiza potrzeb     Handel, WMS i eCommerce      
   
 
   
    sente wojciech nowak   sente pawel forystek    

 

 

Wojciech Nowak
Partner Zarządzający

 

Paweł Forystek
New Business Development Manager

 

 

   
 
   

 

 


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

+48 726 336 578
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.