Dopasowane rozwiązania dla Twojej firmy

ERP, WMS, MRP. Projektujemy rozwiązania dla firm działających w unikalnych modelach biznesowych. Bazując na gotowych elementach systemu Teneum X, przygotowujemy narzędzia, które przekształcają specyfikę Twojego biznesu w jego przewagę.
 
     
 


Dopasowane do potrzeb rozwiązania ERP


Gotowe systemy wspomagania zarządzania sprawdzają się w firmach, które czują, że ich biznes nie różni się od innych, podobnych z danej branży. Takie rozwiązania okazują się jednak niewystarczające w szybko rozwijających się przedsiębiorstwach, gdzie dynamika zmian jest duża. W takich firmach uniwersalne narzędzia utrudniają rozwój.
 
     
   
     
 

Indywidualnie projektowane rozwiązania ERP

Dla przedsiębiorstw działających w unikalnych modelach biznesowych tworzymy oprogramowanie dostosowane do specyficznych potrzeb. Nasze rozwiązania są projektowane na zamówienie w technologiach natywnych i zintegrowane z systemem Teneum X, co zapewnia pełną zgodność z wymaganiami klientów. Liderzy z takich branż jak pożyczki gotówkowe czy dystrybucja artykułów BHP korzystają z naszych dopasowanych rozwiązań, które wspierają ich wyjątkowe procesy biznesowe.
 
 
 

 

Poznaj historie sukcesów Klientów, którzy korzystają z dopasowanych

rozwiązań Sente.

 

sente przykladowe efekty biznesowe

 

 
 
Zastanawiasz się czy dedykowane rozwiązania sprawdzą się w Twojej firmie? Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

 

skontaktujsieznami 

 

sente logo czarne 2


 Porozmawiajmy o Twoim biznesie.


Porozmawiajmy o wdrożeniach systemów informatycznych albo o czymś zupełnie innym.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

      Strategia i analiza potrzeb     Handel, WMS i eCommerce      
   
 
   
    sente wojciech nowak   sente pawel forystek    

 

 

Wojciech Nowak
Partner Zarządzający

  Paweł Forystek
New Business Development Manager
   
   
 
   

 

 


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

+48 726 336 578
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.