SONETA


Soneta sp. z o.o.

Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Spółkę założyły trzy osoby w 2002 roku: Robert Czuła, Marcin Spiechowicz i Marcin Wojas. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramo¬wania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pew¬nym pracodawcą.

Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które sprawia, że nasi Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą satysfakcję w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Soneta jest nie tylko producentem oprogramowania, ale również doradcą biznesowym - prowadzi Partnerów i Klientów w kierunku nowych rozwiązań technologicznych, pokazując im konkretne korzyści biznesowe.
 

Osiągnięcia i nagrody

Firma Soneta regularnie wyróżniana jest w plebiscytach, konkursach oraz raportach. Już w 2011 roku w opublikowanym przez Computerworld raporcie polskiego rynku teleinformatycznego TOP200, firma Soneta uplasowa- ła się w pierwszej 10. dostawców systemów ERP w Polsce! Otrzymaliśmy Diament Forbes 2012 i 2016, status Solidnej Firmy w 2011 r. oraz Jakość i Innowację Roku 2011 i Jakość Roku 2014. W 2013 r. Soneta odebrała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej od D&B Poland. W 2014 r. uzyskała tytuł Rzetelnej Firmy oraz została wyróżniona w plebiscycie „Równo-Ważni” organizowanym przez TVP. W 2016 roku firma została również wyróżniona Gazelą Biznesu za 2015 rok.

Soneta jest Złotym Partnerem Microsoft, od którego w 2014 roku otrzyma¬ła wyróżnienie Partnera Roku w kategorii Aplikacje. Spółka została doce¬niona za udostępnienie całości systemu enova365 w chmurze Microsoft Azure, wykonanie interfejsu enova365 na Windows 8.1 oraz na urządzenia mobilne, takie jak tablet czy telefon komórkowy.
     

Nasze projekty:

Zespół marketingowy aktywnie działa na rzecz promocji enova365, realizując strategię marketingową firmy Soneta nakierowaną na rozpoznawalność marki oraz projekty specjalne angażujące środowiska biznesowe.

     
Księgowi Przyszłości

 

logo KPProjekt „Księgowi Przyszłości” powstał w od¬powiedzi na nowe regulacje prawne, a jego celem jest zmiana postrzegania stereotypu księgowego, promocja wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań IT oraz budowa sieci współpracy pomiędzy różnymi organizacjami ustanawiającymi standardy księgowości w Pol¬sce. W ramach projektu realizujemy ogólnopolski konkurs dla księgowych, konferencje, debaty oraz tworzymy portal branżowy.
 kp photo 1221
 

Dowiedz się więcej: www.ksiegowiprzyszlosci.pl
 
Biznes Trendy
 
logo BT

Program Biznes Trendy rozpoczęliśmy w 2015 r. cyklem spotkań z kadrą zarządzającą polskich przedsiębiorstw. Nowa rzeczywistość biznesowa stawia przed właścicielami firm i menadżerami wyzwania, w obliczu których sprawdzone dotychczas działania nie są już skuteczne. Zmiany demograficzne, globalizujące się rynki czy też nowe rozwiązania technologiczne powodują, iż przedsiębiorcy muszą oswoić się z nieustanna zmianą i przygotować na nowy sposób konkurowania. Korzystając z tych doświadczeń postanowiliśmy pod adresem biznestrendy.eu uruchomić bloga, który gromadzi dotychczasową wiedzę oraz na bieżąco reagował na zmieniające się trendy.


BT2015
 
Dowiedz się więcej: www.biznestrendy.eu