SONETA


Soneta sp. z o.o.

Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Spółkę założyły w 2002 roku trzy osoby: Robert Czuła, Marcin Spiechowicz i Marcin Wojas. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania ERP, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą.

Soneta jest nie tylko producentem oprogramowania, ale również doradcą biznesowym - prowadzi Partnerów i Klientów w kierunku nowych rozwiązań technologicznych, pokazując im konkretne korzyści biznesowe.

 

Osiągnięcia i nagrody

Firma Soneta sp. z o.o. regularnie wyróżniana jest w plebiscytach, konkursach oraz raportach. W ciągu blisko 18 lat zdobyliśmy liczne tytułu, między innymi: Best in Cloud w 2020 roku za najlepszy system ERP/CRM w chmurze, Jakość Roku 2014, Gazela Biznesu 2017, Rzetelna Firma, Liderzy ERP, Diamenty Forbes 2016, 2017 oraz Lider IT w kategorii ERP w roku 2016 oraz 2017. Producent oprogramowania enova365 jest Złotym Partnerem Microsoft, od którego w 2014 roku otrzymała wyróżnienie Partnera Roku w kategorii Aplikacje.
     

Nasze projekty:

Zespół marketingowy aktywnie działa na rzecz promocji marki enova365, realizując strategię marketingową firmy Soneta nakierowaną na rozpoznawalność marki oraz projekty specjalne angażujące środowiska biznesowe. Organizujemy webinaria, konferencje oraz edukujemy naszych Klientów oraz Partnerów. Poniżej przedstawiamy wybrane projekty.

 

Księgowi Przyszłości

 

logo KPProjekt „Księgowi Przyszłości” powstał w od¬powiedzi na nowe regulacje prawne, a jego celem jest zmiana postrzegania stereotypu księgowego, promocja wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań IT oraz budowa sieci współpracy pomiędzy różnymi organizacjami ustanawiającymi standardy księgowości w Polsce. W ramach projektu realizujemy ogólnopolski konkurs dla księgowych, konferencje, debaty oraz tworzymy portal branżowy.
 

Biznes Trendy


logo BTNowa rzeczywistość biznesowa stawia przed właścicielami firm i menadżerami wyzwania, w obliczu których sprawdzone dotychczas działania nie są już skuteczne. Zmiany demograficzne, globalizujące się rynki czy też nowe rozwiązania technologiczne powodują, iż przedsiębiorcy muszą oswoić się z nieustanna zmianą i przygotować na nowy sposób konkurowania. Korzystając z tych doświadczeń postanowiliśmy pod adresem biznestrendy.eu uruchomić bloga, który gromadzi dotychczasową wiedzę oraz na bieżąco reagował na zmieniające się trendy.

 

 
Webinaria i e-booki


mockup e book split paymentW ostatnich latach dynamicznie zmienia się polskie ustawodawstwo, dlatego też przygotowujemy naszych Klientów oraz Partnerów na nadchodzące zmiany. Organizujemy webinaria, które dzięki swojej formie przyciągają uwagę szerokiej publiczności. Darmowe e-booki tworzone przez naszych ekspertów są chętnie pobierane i udostępniane.