o anegis button r


ROZWIĄZANIA
BRANŻOWE ANEGIS

 

anegis erp dla firm produkcyjnych

 

anegis erp dla firm dystrybucyjnych

 

anegis erp dla firm uslugowych

 

anegis erp dla firm handlu detalicznego

 

anegis erp dla agencji reklamowych

 

anegis erp dla iot

 

anegis microsoft vs oracle vs sap

                                                      anegis microsoft logo partner  
         
 


anegis prod front2

 

 

ERP DLA FIRM PRODUKCYJNYCH

Zmniejsz koszty i osiągaj wyższe marże. Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations i Azure IoT zapewniają korzyści ekonomiczne i wyższą produktywność na każdym poziomie działalności produkcyjnej.

 

 
 

Aby odnosić sukcesy, firmy coraz częściej muszą dostosowywać się do błyskawicznych zmian środowiska biznesowego — czy to w zakresie zmian w zarządzaniu łańcuchem dostaw, pomiarów wyników dostawców, zaspokajania nowych potrzeb klientów, czy szybszego wprowadzania produktów na rynek.

 

 
 
System Dynamics 365 for Finance and Operations (wcześniej znana pod nazwą Microsoft Dynamics AX) umożliwia firmom standaryzację, usprawnienie i przyspieszenie procesów produkcji. Zintegrowany system znacząco poprawia planowanie i podejmowanie decyzji, a także zwiększa przejrzystość wszystkich operacji biznesowych. Dzięki natywnej funkcji analizy biznesowej Power BI usługa Dynamics 365 daje producentom i dystrybutorom szczegółową wiedzę o łańcuchu dostaw bez konieczności wyszukiwania informacji w wielu źródłach. Lepsza dostępność właściwych informacji pozwala organizacjom na zapewnienie dobrej jakości produktów oraz dostarczanie ich w odpowiednim czasie.                     anegis erp produkcja
 
     
 

DOŚWIADCZENIE BRANŻOWE FIRMY ANEGIS

 

W ramach współpracy z ANEGIS zyskają Państwo pomoc profesjonalistów z doświadczeniem w optymalizacji procesów w dużych przedsiębiorstwach.

 

 
 
 anegis produkcja jednostkowa   anegis produkcja procesowa    anegis produkcja jednostkowa2     anegis produkcja iot
PRODUKCJA SERYJNA
    PRODUKCJA
PROCESOWA
  PRODUKCJA JEDNOSTKOWA
  PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE (ETO)
Zwiększ przejrzystość i wydajność harmonogramów produkcji seryjnej.   Skróć czas wprowadzania produktów na rynek, zwiększ produktywność oraz usprawnij łańcuch dostaw.
         Popraw planowanie produkcji w celu wyeliminowania wąskich gardeł, marnotrawstwa i okresów bezczynności sprzętu.       Zintegruj wszystkie aspekty złożonych zadań projektowania i produkcji na zamówienie (ETO).
       
 
 

 

PRODUKCJA SERYJNA I JEDNOSTKOWA

 

 
 
Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations to kompleksowy system ERP dla zakładów produkcji seryjnej.     Aplikacja Finance and Operations uwzględnia specyficzne metody zarządzania produkcją seryjną i jednostkową. Oba rodzaje produkcji mogą być połączone w ramach jednego systemu. Ponadto moduły produkcyjne i projektowe są w pełni zintegrowane tak, że kompilacje oparte na projektach jednostkowych, zawierające wiele unikalnych zestawień materiałowych, mogą być zarządzane w ramach systemu pracy w toku i na podstawie ich stopnia zaawansowania.
     
 
     
 

INTERNET RZECZY (IoT)

 

 
 
ANEGIS wdraża rozwiązania
IoT w celu integracji fabrycznych systemów realizacji produkcji  (MES) z systemami ERP i CRM.
   

Zbieranie i analiza danych w czasie rzeczywistym zapewniają informacje o krytycznym znaczeniu dla planu produkcji, co pozwala na śledzenie i monitorowanie wydajności zasobów, przekształcanie procesów operacyjnych i łańcucha dostaw, a także usprawnianie zarządzania stanami magazynowymi.

 
   

 
  ANEGIS PARTNEREM W ZAKRESIE PRODUKCJI  
     
 
Firma ANEGIS Consulting ma szczegółową wiedzę i udokumen-towane doświadczenie w branży produkcyjnej.     Możemy dostarczyć kompletne rozwiązanie ERP dostosowane do unikatowych wymagań Państwa firmy, co pomoże jej w reagowaniu na zmiany i osiągnięciu przewagi nad konkurencją.
 
   

 
    Więcej o ANEGIS na https://ax-dynamics.com >