o anegis button r


ROZWIĄZANIA
BRANŻOWE ANEGIS

 

anegis erp dla firm produkcyjnych

 

anegis erp dla firm dystrybucyjnych

 

anegis erp dla firm uslugowych

 

anegis erp dla firm handlu detalicznego

 

anegis erp dla agencji reklamowych

 

anegis erp dla iot

 

anegis microsoft vs oracle vs sap

                                                     anegis microsoft logo partner  
 

 

anegis handel detaliczny

 

ERP DLA FIRM USŁUGOWYH

Maksymalizuj wydajność. Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations zapewnia potężne narzędzia do optymalizacji wykorzystania zasobów i stymulowania wzrostu.

 


W dzisiejszym złożonym globalnym środowisku biznesowym większość organizacji usługowych napotyka wiele wyzwań - od nowych rynków i partnerów biznesowych do szybko zmieniających się wymogów prawnych oraz zróżnicowanych modeli przychodowych i praktyk roboczych.Zintegrowana rachunkowość finansowa i projektowa Dynamics 365 for Finance and Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX) pozwala firmom utrzymać ścisłą kontrolę nad kosztami projektu i optymalizować wykorzystanie zasobów.

Pojedyncza zunifikowana platforma dostarcza krytyczne, przedstawiane w czasie rzeczywistym informacje oraz wgląd w procesy, umożliwiając poprawę wyników oraz terminową i rentowną realizację projektów. Dynamics 365 wykonuje najtrudniejsze zadania pozwalając twoim pracownikom na skupieniu się na tym, co robią najlepiej.
                    anegis film 2

 


OPTYMALIZACJA ZAPASÓW

 

Microsoft Dynamics 365 umieszcza wszystkie Państwa procesy biznesowe na jednej zoptymalizowanej platformie.     Narzędzia finansowe oraz wszechstronne i elastyczne mechanizmy raportowania klasy korporacyjnej zapewniają szczegółową widoczność i kontrolę całej firmy oraz wgląd umożliwiający podejmowanie lepszych decyzji. Zintegrowane planowanie zasobów i prognozowanie przychodów zapewni rentowność Państwa klientów.
     

 

SPÓJRZ W PRZYSZŁOŚĆ

 

Postęp technologiczny nie czeka na nikogo - zostając w tyle, skazują się Państwo na łaskę konkurencji.    

Nie mające sobie równych inwestycje firmy Microsoft w R&D sprawiają, że Państwa firma na szansę znaleźć się w czołówce liderów technologicznych - zarówno dziś, jak i w przyszłości. Dzięki zintegrowanym usługom Power BI, Azure Machine Learning oraz Cortana Intelligence uzyskują Państwo dostęp do potężnych narzędzi monitorowania, przewidywania i działania, poczynając od oferty cenowej aż do dostawy. Reaguj dynamicznie na zmieniające się potrzeby rynku i klienta, a dzięki zasobom i zaangażowaniu firmy Microsoft możesz cieszyć się absolutną pewnością, że systemy biznesowe Państwa firmy będą się bezboleśnie i skutecznie rozwijać wraz z rynkiem.

 
   

 
    Więcej o ANEGIS na https://ax-dynamics.com >