o anegis button r


ROZWIĄZANIA
BRANŻOWE ANEGIS

 

anegis erp dla firm produkcyjnych

 

anegis erp dla firm dystrybucyjnych

 

anegis erp dla firm uslugowych

 

anegis erp dla firm handlu detalicznego

 

anegis erp dla agencji reklamowych

 

anegis erp dla iot

 

anegis microsoft vs oracle vs sap

                                                      anegis microsoft logo partner  
 

 

anegis erp dla firm dystrybucyjnych ikona

 

ERP DLA FIRM DYSTRYBUCYJNYCH

Zmaksymalizuj efektywność operacyjną i zwiększ marże. Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations wspiera efektywne przepływy pracy i większą synergię pomiędzy logistyką, magazynowaniem i innymi kluczowymi obszarami biznesowymi. Na dynamicznie zmieniającym się rynku dystrybutorzy muszą wdrażać coraz bardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie zarządzania, aby sprostać wymaganiom klientów odnośnie niższych cen, krótszych terminów dostawy i dokładnych informacji przekazywanych w czasie rzeczywistym.

 

 
 

Operacje dla systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX) usprawnia i automatyzuje krytyczne procesy biznesowe od przyjmowania zamówień do uzupełniania zapasów. Wbudowana usługa Power BI, która jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem Business Intelligence w całej branży, zapewnia wgląd w całą Państwa działalność w czasie rzeczywistym i wyprzedzające ostrzeżenia dla zarządu i klientów.

 

 
 
Dynamics 365 doskonale sprawdza się w integrowaniu informacji o zapasach, sprzedaży, zakupach oraz informacji finansowych z wielu różnych lokalizacji. Każda operacja biznesowa wspomagana jest wyrafinowanymi narzędziami uczenia maszynowego i inteligencji predykcyjnej, aby dostarczyć wiedzę wymaganą do precyzyjnego podejmowania decyzji.                     anegis erp produkcja
 
     
 

OPTYMALIZACJA POZIOMÓW ZAPASÓW

 

 
 
Aby zachować konkurencyjność dystrybutorzy potrzebują zdolności przewidywania i reagowania na zmiany popytu klienta końcowego.     Logistyka w systemie Microsoft Dynamics 365 zapewnia najnowocześniejsze funkcje prognostyczne, które wspierają długoterminowe planowanie i pomagają zoptymalizować poziomy zapasów, osiągnąć krótszy czas rotacji i precyzyjną realizację zamówień. System umożliwia tworzenie prognoz sprzedaży i zakupów w oparciu o pozycje i okresy czasowe oraz wykorzystywać nieograniczoną liczbę modeli prognostycznych do symulowania różnych scenariuszy na przyszłość. Aby szybko przygotować prognozy przepływów pieniężnych mogą Państwo przenieść prognozy pozycji do prognozy księgi głównej.
     
 
     
 

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ MAGAZYNÓW

 

 
 
Dynamics 365 for Finance and Operations oferuje niezawodne funkcje do automatyzacji procesów kompletacji pozycji, optymalizacji układu, eliminacji martwych pól i usuwania zbędnych czynności.    

Inteligentne narzędzia zapewniają ci elastyczność umożliwiającą definiowanie układu magazynu według zmieniających się potrzeb. Automatycznie identyfikuj optymalną lokalizację składowania pozycji w oparciu o cechy pozycji i stref magazynowych. Zautomatyzowane procesy kompletacji określają najbardziej logiczną sekwencję lokalizacji kompletacji, co pozwala zoptymalizować trasy kompletacji, przyspieszyć realizację zamówień i szybciej reagować na unikalne potrzeby klientów.

 
   

 
    Więcej o ANEGIS na https://ax-dynamics.com >