abas erp logoWiele firm dochodzi do wniosku, że ich obecne systemy ERP są nieodpowiednie i niezdolne do zaspokajania zmieniających się wymogów, technologii i potrzeb klientów. Można znaleźć wiele przypadków spółek, które nie rozwijają się z powodu starych, nieaktualnych systemów bez możliwości aktualizacji do wersji, która korzysta z najnowszych osiągnięć w dziedzinie ERP.

Obecnie większość firm wymaga systemu ERP wspierającego szeroki wachlarz procesów biznesowych i dodatkowych aplikacji, które mogą obejmować zarządzanie dokumentami, zaawansowane planowanie, Business Intelligence, zarządzanie projektami i dostęp do danych z urządzeń mobilnych. Pakiet abas Business Suite zawiera zestaw w pełni zintegrowanych rozwiązań w zakresie niniejszych wymogów opartych na abas API (interfejsie programistycznym API). Wynikiem jest jednopunktowe rozwiązanie, które zapewnia pełny zakres funkcji ze zintegrowanej platformy.

Z abasem - wielokrotnie nagradzane oprogramowanie, najnowocześniejsza technologia, połączone z wyjątkową metodą wdrożenia i szkolenia, a także stała strategia aktualizacji przyczynią się do trwałego sukcesu Państwa przedsiębiorstwa.

W przypadku abas zawsze wiesz, co otrzymasz. Oprogramowanie jest w pełni dopracowane, dostawca ma trwałą strukturę organizacyjną i zapewnione wsparcie partnerów. Międzynarodowe zastosowanie oprogramowania jest dla nas bardzo korzystne. Dzięki kolejnym planowanym projektom abas, rozbudowane funkcjonalności będą upraszczać wymianę informacji i komunikację z podmiotami zależnymi, oddziałami, pracownikami, klientami i sprzedającymi.

Daniel Konrad, IT Manager, Pankl Racing Systems