x3Academy logo
W X3 Academy chodzi o zapewnienie ci możliwości wykorzystania swojego systemu Sage X3 w jak największym stopniu. Oferujemy szkolenia Sage X3, udostępnianie naszych zasobów czy outsourcing na całym świecie, pomagając klientom w osiąganiu wymiernych korzyści z ich systemów i wspierając zespoły wdrożeniowe w rozwoju ich biznesu. Oferujemy unikalne połączenie szkoleń tradycyjnych, e-learningu i programów praktycznych. To podejście zapewnia uczestnikom, oprócz zdobycia pewnej wiedzy podstawowej, pracę na faktycznym systemie Sage X3 wdrażanym produkcyjnie.

Jako część programu praktycznego prezentujemy Learning Factory, symulacyjne środowisko Sage X3, aby zapewnić praktyczny transfer wiedzy.

Dodatkowo, oprócz Sage X3, oferujemy kompletny plan szkoleniowy dla SEI – Sage Enterprise Intelligence. Ponadto oferujemy katalog szkoleń powiązanych z wdrażaniem i utrzymywaniem Sage X3, dostarczających niezbędnych umiejętności w zakresie sprzętu i oprogramowania.

Możemy udać się do siedziby naszego klienta lub zaprosić uczestników do naszych jednostek szkoleniowych w Europie i Ameryce, zapewniając pokrycie całego świata. Doświadczeni konsultanci z odpowiednim stosunkiem korzyści do kosztu, dostępni do pracy zdalnej i na miejscu, mówiący w wielu językach, z doświadczeniem w różnych sektorach.
 

Xplor Business Solutions sp. z o.o.
Biuro: ul. Krucza 24/26, 00-526 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 693 932 151