services

Konsulting

Rosnący globalny zespół konsultantów z dużym doświadczeniem i wiedzą, aby doradzić i wdrożyć najlepsze rozwiązania nadające się do twojej firmy.
Nasi konsultanci starają się zrozumieć i spełnić twoją wizję i wymagania, zapewniając najwyższy zwrot z inwestycji.

Wdrażanie

Możesz polegać na certyfikowanym partnerze wdrożeniowym, który upraszcza procesy i dostarcza opłacalne i skuteczne systemy Sage dla wiodących firm.
Mając klientów na całym świecie w dystrybucji, produkcji, usługach profesjonalnych i innych branżach, możemy obsługiwać szeroką gamę wymagań biznesowych i technicznych.

Zarządzanie projektem

Wspieramy naszych nowych klientów w trakcie uaktualniania systemów. Nasz zespół rozumie wymagania biznesowe i asystuje przez całą drogę, dopóki system nie jest gotowy do eksploatacji.
Możemy dodatkowo wnosić nowe umiejętności i wiedzę do twojej firmy, dzięki czemu zasoby wewnętrzne mogą skupić się na swoich strategicznych celach.

Integracja systemów

Jesteśmy elastyczni w zaspokajaniu twoich potrzeb. Możemy połączyć najlepsze rozwiązania Sage z konkretnymi systemami firm trzecich, aby upewnić się, że korzystasz z twojego systemu w jak najwyższym stopniu.
Nasze niespotykane umiejętności w zakresie integracji Sage z innymi aplikacjami, z zachowaniem spójności danych w czasie rzeczywistym, zapewniają uproszczenie procesów, zwiększenie wydajności i wysoki zwrot z inwestycji.


Rozwój

Aby doprowadzić firmę tam, gdzie chcesz, czasami konieczne jest rozwijanie systemu IT.
Nasz zespół programistów specjalizuje się w rozwoju Sage X3 tak, aby zawsze dostarczyć działający system, który w pełni spełnia wymagania, zapewniając w ten sposób maksymalny zwrot z inwestycji.
 

Wsparcie

Istotnym warunkiem powodzenia wdrożenia oprogramowania biznesowego jest stała dostępność dobrej jakości wsparcia podczas całego cyklu życia rozwiązania.
Nasi klienci polegają na naszym dedykowanym zespole wsparcia i ich doświadczeniu przy rozwiązaniu problemów, które mogą wystąpić w systemie, korzystając z przyjaznej obsługi klienta.


Outsourcing

Nasz zespół posiada umiejętności i szkolenia w zakresie analizy biznesowej, architektury technicznej, parametryzacji, integracji i rozwoju, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć pełną pomoc dla twoich rozwiązań biznesowych.
Wielu naszych klientów unika kosztów zatrudnienia i utrzymania zasobów poprzez wykorzystywanie naszego doświadczonego zespołu.
 

Szkolenia

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia szkoleń od podstaw oprogramowania biznesowego Sage aż do opanowania najbardziej zaawansowanych funkcji. Oferujemy różne opcje szkoleniowe, aby umożliwić użytkownikom Sage rozwijanie umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy.
 
Naszym celem jest pomoc firmom w uzyskiwaniu jak najwyższych korzyści z systemów, które dostarczamy.
 

Więcej: www.xplor-it.com

Xplor Business Solutions sp. z o.o.

Biuro: ul. Krucza 24/26, 00-526 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 693 932 151