about
 
XPLOR wdraża rozwiązania biznesowe SAGE przeznaczone dla średnich i dużych firm. Po wysłuchaniu i zrozumieniu wizji biznesu i wyzwań, jakie stoją na drodze osiągnięcia celów organizacji wspólnie pracujemy nad zaprojektowaniem najlepszego rozwiązania. Następnie nasz zespół pracuje nad uruchomieniem SAGE X3, XRT i SEI tak, aby zaspokoiły potrzeby biznesu, świadcząc usługi konsultacyjne, wdrożeniowe, rozwojowe, szkoleniowe oraz wsparcie.

Jako część grupy o ponad 20 letnim doświadczeniu w rozwiązaniach IT dla biznesu XPLOR jest międzynarodowym partnerem SAGE skupionym na wsparciu organizacji w lepszej kontroli ich działania, wzroście i ekspansji, a także w poprawie rentowności.

why choose us

Wybraliśmy dostarczanie tylko najlepszych w swojej klasie rozwiązań biznesowych, opartych o wiodące i sprawdzone technologie oraz najlepsze praktyki biznesowe płynące od użytkowników. Nasze zespoły techników i konsultantów to ludzie z długim i szerokim doświadczeniem w pracy z organizacjami, budujący porozumienie między wizją i strategią biznesu a technologią i jej realizacją.

Rozumiemy potrzeby biznesowe naszych klientów, zapewniamy wszechstronne umiejętności konsultantów oraz wiedzę z zakresu integracji systemów i technologii aby dostarczyć najlepiej dopasowane rozwiązanie. Możemy wspierać działalność zagraniczną dzięki naszej obecności na całym świecie, na rynku międzynarodowym.

Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 50 projektów, dając klientom realną wartość biznesową.

Więcej: www.xplor-it.com

Xplor Business Solutions sp. z o.o.
Biuro: ul. Krucza 24/26, 00-526 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 693 932 151