raport erp microsoft top


Dynamics - rozwiązania, które pozwolą zmieniać się wraz z rynkiem

Wraz z rynkiem zmienia się nasz biznes. Nasze rozwiązania – CRM i ERP (Dynamics AX, Dynamics NAV) umożliwiają naszej firmie adaptowanie się do zmiennego otoczenia biznesowego. Optymalizacja pracy w niestałych warunkach, pozwala skupić się na realizacji celów firmy. Możliwe jest to dzięki dużej elastyczności systemów, mechanizmom do analizy danych i otwartości na współpracę z otoczeniem.

  • Elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracyjne, pozwalające na dostosowanie do konkretnych stanowisk pracy. Poza parametryzacją poszczególnych obszarów biznesowych, rozwiązania umożliwiają graficzne modelowanie procesów biznesowych oraz zapewniają usługi wsparcia cyklu życia systemu (np. umożliwiające bieżące monitorowanie i optymalizowanie wydajności). Dodatkowo, systemy pozwalają na elastyczne wykonywanie pracy z dowolnego urządzenia w dowolnym czasie, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii cloudowych i mobilnych.

  • Analiza danych zgromadzonych w systemach jest możliwa dzięki szerokiej gamie gotowych raportów, wskaźników i dashboardów. Dynamics ERP oferuje też mechanizmy szybkiego tworzenia własnych raportów i analizy danych przez osoby merytoryczne (np. Power BI, Excel), dzięki czemu możemy wykorzystać w analizie unikalne know-how naszych pracowników. Możliwe jest też wykorzystanie zaawansowanych metod analitycznych jak kostki OLAP czy algorytmy prognostyczne.

  • Otwartość na współpracę z systemami i urządzeniami zewnętrznymi możliwa jest dzięki wsparciu standardowych metod komunikacji. Dynamics ERP oferuje własne narzędzia współpracy. Przykładem może być portal dla dostawców, który umożliwia komunikację i wymianę dokumentów z dostawcami. System zapewnia także integrację z oprogramowaniem firmy Microsoft, którą można wykorzystać w wielu scenariuszach biznesowych np. dwukierunkowa integracja z Excel, dająca możliwość wykorzystania Excela jako interfejsu do pracy z systemem. Ponadto możemy wykorzystać inne produkty i usługi Microsoft, takie jak Office 365 czy Azure w skomplikowanych scenariuszach biznesowych, np. wykorzystanie Azure Machine Learning w prognozowaniu sprzedaży.

 

 

Zalet rozwiązań Dynamics jest wiele. Zobacz co mówią nasi klienci:
https://customers.microsoft.com/

 

Chcesz wiedzieć więcej:

Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń: + 48 22 594 18 71 lub +48 22 594 18 70

 

raport erp microsoft bottom