headermdms

Wiele firm wieloodziałowych zmaga się z problemami prawidłowej organizacji danych i przepływu danych. Filie pracują na własnych bazach, różnych systemach, co nie pozwala spójną komunikację pomiędzy oddziałami. Dodatkowo wpływa to niekorzystnie na wiele aspektów działań firmy. Pojawiają się trudności związane z monitorowaniem działań filii, prowadzeniem jednolitej polityki cenowej i dystrybucyjnej. Procesy stają się nieskuteczne oraz mało wydajne. W tym celu, firma IT.integro wprowadziła System zarządzania danymi centralnymi (ang. Master Data Management System, MDMS).

System ERP

Microsoft Dynamics NAV to system zaprojektowany przez firmę Microsoft, wspomagający przedsiębiorstwa w realizacji ich celów. Szybkie wdrożenie i prostota użytkowania to jego główne zalety. System Microsoft Dynamics NAV usprawnia i integruje wszystkie procesy w firmie, stwarzając możliwości w zakresie: 
 
punktator   wyboru środowiska instalacyjnego pomiędzy chmurą a środowiskiem serwerowym,
punktator   zwiększenia wydajności i uproszczenia procesów poprzez połączenie kluczowych funkcji w ramach organizacji,
punktator   zarządzania firmą działającą w wielu lokalizacjach i krajach dzięki funkcjom ERP przeznaczonym dla firm międzynarodowych,
punktator

  integracji z Office 365, która zapewnia lepszy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i plików, a także danych, raportów i funkcji obsługujących procesy biznesowe.
 
 

Rectangle 6 copy 5

MASTER DATA MANAGEMENT SYSTEM (MDMS) – Rozwiązanie dla projektów grupowych

System zarządzania danymi centralnymi (ang. Master data management system, MDMS) to rozwiązanie dedykowane zarządzaniu danymi centralnymi w organizacjach rozproszonych. Rozwiązanie znajduje zastosowanie, gdy indywidualna lokalizacja przedsiębiorstwa pracuje na autonomicznej bazie danych. Wykorzystanie systemu jest możliwe przy założeniu, że filie (w tym także centrala) korzystają lub w niedalekiej przyszłości rozpoczną pracę z wykorzystaniem systemu Microsoft Dynamics NAV.

MDMS (Master Data Management System) to add-on dla Microsoft Dynamics NAV opracowany przez IT.integro i certyfikowany przez Microsoft. Jest to rozwiązanie przeznaczone do synchronizacji i zarządzania danymi w wielooddziałowych organizacjach. Z reguły staje się też częścią Szablonu globalnego.

Nasze projekty grupowe

DLF Logo   otlogistics   fbserwis PRINC pos CMYK

 
Więcej na www.IT.integro.pl, www.microsoftdynamicserp.pl, www.dynamicsNAV.pl

 

Footer

Footer