headerocr

Document Capture to nowoczesne rozwiązanie biznesowe, oparte na technologii OCR (ang. Optical Character Recognition), usprawniające procesy administracyjne. Dzięki pełnej integracji Document Capture z modułem zakupów Microsoft Dynamics NAV, istnieje możliwość skanowania faktur w momencie ich otrzymania. Wówczas są przekazywane bezpośrednio do systemu ERP. Tam zaś, każdy wiersz jest importowany, zapisywany oraz wiązany z istniejącym zamówieniem zakupu. W przypadku, gdy faktura wymaga akceptacji, odpowiedni użytkownik otrzymuje o tym powiadomienie za pośrednictwem poczty e-mail. Akceptacja można nastąpić za pośrednictwem Microsoft Dynamics NAV bądź za pomocą aplikacji przeglądarki Web. Dodatkowo, cały proces akceptacji jest rejestrowany, a co za tym idzie możliwy do śledzenia przez kierownika działu zakupów.

System ERP

Microsoft Dynamics NAV to system zaprojektowany przez firmę Microsoft, wspomagający przedsiębiorstwa w realizacji ich celów. Szybkie wdrożenie i prostota użytkowania to jego główne zalety. System Microsoft Dynamics NAV usprawnia i integruje wszystkie procesy w firmie, stwarzając możliwości w zakresie:
 
punktator   wyboru środowiska instalacyjnego pomiędzy chmurą a środowiskiem serwerowym,
punktator   zwiększenia wydajności i uproszczenia procesów poprzez połączenie kluczowych funkcji w ramach organizacji,
punktator   zarządzania firmą działającą w wielu lokalizacjach i krajach dzięki funkcjom ERP przeznaczonym dla firm międzynarodowych,
punktator

  integracji z Office 365, która zapewnia lepszy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i plików, a także danych, raportów i funkcji obsługujących procesy biznesowe.

 

Rectangle 6 copy 4


DOCUMENT CAPTURE – OCR DLA BIZNESU

Narzędzie biznesowe, jakim jest Document Capture, oparte na technologii OCR, cieszy się z roku na rok coraz szerszym zainteresowaniem wśród firm ze wszystkich branż. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich organizacji, niezależnie od ich wielkości, bądź branży.

 
Technologia OCR została stworzona z myślą o firmach, które chcą zminimalizować ilość papierowych dokumentów i makulatury oraz usprawnić procesy administracyjne.
 
  iPhone6 mockup truacur invoice
 

DOCUMENT CAPTURE WDROŻYLIŚMY W:

 
fbserwis PRINC pos CMYK    trio line polska     WILO Logo 2013    egmont

 

Footer

pobierz przewodnik document capture 1