header erp dla retail

SYSTEM ERPMICROSOFT DYNAMICS NAV DLA BRANŻY RETAIL

Poczynając od niewielkich butików, poprzez supermarkety i sklepy bezcłowe, sprzedaż detaliczna jest zróżnicowane. Wyróżnia się dużą konkurencyjnością i szybkim tempem zmian. Aby spełnić wymagania klientów, zapewnić im dostęp do usługi i produktów oraz wysoką jakość obsługi potrzebne jest zaawansowane oprogramowanie branżowe. Rozwiązaniem dla firm handlowych jest system ERP – Microsoft Dynamics NAV wraz z dedykowanym rozwiązaniem LS Retail.

System ERP

Microsoft Dynamics NAV to system zaprojektowany przez firmę Microsoft, wspomagający przedsiębiorstwa w realizacji ich celów. Szybkie wdrożenie i prostota użytkowania to jego główne zalety. System Microsoft Dynamics NAV usprawnia i integruje wszystkie procesy w firmie, stwarzając możliwości w zakresie:
 
punktator   wyboru środowiska instalacyjnego pomiędzy chmurą a środowiskiem serwerowym,
punktator   zwiększenia wydajności i uproszczenia procesów poprzez połączenie kluczowych funkcji w ramach organizacji,
punktator   zarządzania firmą działającą w wielu lokalizacjach i krajach dzięki funkcjom ERP przeznaczonym dla firm międzynarodowych,
punktator

  integracji z Office 365, która zapewnia lepszy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i plików, a także danych, raportów i funkcji obsługujących procesy biznesowe.

 

Rectangle 6 erp dla retail


LS RETAIL - rozwiązanie dedykowane dla branży Retail

 
LS Retail to narzędzie usprawniające zarządzanie wielokanałową sprzedażą detaliczną. Tego typu oprogramowanie branżowe dopasowuje się do potrzeb różnego typu firm z branży retail. Oferuje szerokie spektrum funkcjonalności, które są wymagane przy efektywnym zarządzaniu wszystkimi operacjami i procesami – począwszy od siedziby głównej, aż po terminale POS. To proste oprogramowanie branżowe pozwala zarządzać i planować działania z „zaplecza”. LS Retail umożliwia śledzenie sprzedaży, stanów magazynowych, życia produktu poprzez wszystkie kanały sprzedaży – w punktach sprzedaży, na platformie e-commerce oraz mobilnie.

Działaj szybko i efektywnie wraz ze zmianami zachodzącymi na rynku. Minimalizuj ryzyko i maksymalizuj korzyści. LS Retail oferuje szereg narzędzi, które znacząco wpływają na jakość obsługi klienta, który chętnie wraca do sklepu zarówno on-line, jak i stacjonarnie. Wybierz oprogramowanie branżowe, które przeniesie Twój biznes w nową erę handlu. Rozwiązanie LS Retail jest w szczególności dopasowane do sklepów z branż: moda, elektronika, meble, sklepy wolnocłowe, żywność i supermarkety, inni.
 
  Vector Smart Object


Nasze wdrożenia w branży Retail:

 
sizeer    cross 500x303   solar logotyp czarny  mig

 

Footer

pobierz przewodnik retail