header erp dla przedsiebiorstw dystrybucyjnych

Magazyn Wysokiego Składowania (WMS) to kompleksowe rozwiązanie, usprawniające pracę magazynu. Podnosi wydajność procesów, zapewnia poprawę jakości, przyśpieszenie pracy pracowników i automatyzację. WMS to specjalistyczne narzędzie, minimalizujące koszty ponoszone w wyniku błędnie realizowanych procesów w magazynach dystrybucyjnych. W rezultacie, wykorzystanie Magazynu Wysokiego Składowania przynosi pozytywne efekty w obrębie całej firmy.

System ERP

Microsoft Dynamics NAV to system zaprojektowany przez firmę Microsoft, wspomagający przedsiębiorstwa w realizacji ich celów. Szybkie wdrożenie i prostota użytkowania to jego główne zalety. System Microsoft Dynamics NAV usprawnia i integruje wszystkie procesy w firmie, stwarzając możliwości w zakresie:
 
punktator   wyboru środowiska instalacyjnego pomiędzy chmurą a środowiskiem serwerowym,
punktator   zwiększenia wydajności i uproszczenia procesów poprzez połączenie kluczowych funkcji w ramach organizacji,
punktator   zarządzania firmą działającą w wielu lokalizacjach i krajach dzięki funkcjom ERP przeznaczonym dla firm międzynarodowych,
punktator

  integracji z Office 365, która zapewnia lepszy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i plików, a także danych, raportów i funkcji obsługujących procesy biznesowe.

 

Rectangle 6wms


MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (WMS) – Rozwiązanie dla branży dystrybucyjnej i produkcyjnej

 


Magazyn Wysokiego Składowania to rozwiązania w pełni zintegrowane z Microsoft Dynamics NAV i stanowi dopełnienie funkcjonalności oprogramowania ERP. Dzięki integracji możliwa jest szybka wymiana informacji z innymi działami, jak dział finansowy, zakupów, sprzedaży. WMS jest dedykowany przedsiębiorstwom produkcyjnym, dystrybucyjnym oraz wszystkim firmom, w których gospodarka magazynowa jest uzupełnieniem zasadniczej działalności.
 
  MSLumia 950XL Front Black


Nasze wdrożenia w branży produkcyjnej i dystrybucyjnej:

 
VBH Unternehmen logo    Plast Box S A   dax  pentel

 
Więcej na www.IT.integro.pl, www.microsoftdynamicserp.pl, www.dynamicsNAV.pl

Footer

pobierz przewodnik retail