header erp w produkcji procesowej

SYSTEM ERPMICROSOFT DYNAMICS NAV DLA BRANŻY PRODUKCYJNEJ

Produkcja w przedsiębiorstwach różni się w wielu aspektach. Najważniejszy dla firm produkcyjnych powinien być system ERP, dopasowany do ich indywidualnych potrzeb i procesów. Tylko rozwiązanie, które w pełni obsługuje cały proces oraz zapewnia wyższą jakości produktu końcowego.

W odpowiedzi na potrzeby firm produkcyjnych, proponujemy oprogramowanie firmy Cosmo Consult. Jest ono kompatybilne z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV i dodatkowo poszerza możliwości systemu.

System ERP

Microsoft Dynamics NAV to system zaprojektowany przez firmę Microsoft, wspomagający przedsiębiorstwa w realizacji ich celów. Szybkie wdrożenie i prostota użytkowania to jego główne zalety. System Microsoft Dynamics NAV usprawnia i integruje wszystkie procesy w firmie, stwarzając możliwości w zakresie:
 
punktator   wyboru środowiska instalacyjnego pomiędzy chmurą a środowiskiem serwerowym,
punktator   zwiększenia wydajności i uproszczenia procesów poprzez połączenie kluczowych funkcji w ramach organizacji,
punktator   zarządzania firmą działającą w wielu lokalizacjach i krajach dzięki funkcjom ERP przeznaczonym dla firm międzynarodowych,
punktator

  integracji z Office 365, która zapewnia lepszy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i plików, a także danych, raportów i funkcji obsługujących procesy biznesowe.

 

Rectangle 6 erp prod procesowa


ADVANCED MANUFACTURING PACK - rozwiązanie dedykowane dla produkcji procesowej

 
Cosmo Consult Advanced Manufacturing Pack (AMP) wraz z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV tworzą potężne narzędzie stworzone dla producentów spacjalizujących się w produkcji procesowej. Rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do branży chemicznej (zwłaszcza produkcja lakierów i farb) i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Kluczowe dla firm produkcyjnych są rozwiązania dopasowane do specyfiki ich firm, branż i krajów. Firmy produkcyjne prowadzą różne rodzaje produkcji. Rozwiązanie przynosi wiele korzyści, jak redukcja kosztów, wyższa wydajność procesów produkcyjnych, sprawne planowanie oraz kontrolę nad zachodzącymi zmianami. Rozwiązanie Cosmo Consult jest przeznaczone zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Dostarcza znormalizowane metody kontroli nad procesami oraz umożliwia skalowanie tej kontroli.

Rectangle 6 erp prod procesowa 2


NASZE WDROŻENIA W BRANŻY PRODUKCYJNEJ:

 
jeremias     Plast Box S A      markslojd      LOGO INSTALCOMPACT kompres  palimex
  bama   osi  

 

Footer

pobierz przewodnik document capture 1