header analityka

Kompletna wiedza na temat procesów zachodzących w firmie jest fundamentem dobrych decyzji. Pozwala zrozumieć przyczyny zachodzących zmian, przebieg działań. Ułatwia także interpretację skutków podjętych czynności. Współcześni przedsiębiorcy coraz bardziej doceniają nowoczesne rozwiązania biznesowe, które pozwalają przeprowadzić sprawną analitykę.

System ERP

Microsoft Dynamics NAV to system zaprojektowany przez firmę Microsoft, wspomagający przedsiębiorstwa w realizacji ich celów. Szybkie wdrożenie i prostota użytkowania to jego główne zalety. System Microsoft Dynamics NAV usprawnia i integruje wszystkie procesy w firmie, stwarzając możliwości w zakresie:

 

punktator   wyboru środowiska instalacyjnego pomiędzy chmurą a środowiskiem serwerowym,
punktator   zwiększenia wydajności i uproszczenia procesów poprzez połączenie kluczowych funkcji w ramach organizacji,
punktator   zarządzania firmą działającą w wielu lokalizacjach i krajach dzięki funkcjom ERP przeznaczonym dla firm międzynarodowych,
punktator

  integracji z Office 365, która zapewnia lepszy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i plików, a także danych, raportów i funkcji obsługujących procesy biznesowe.


Rectangle 64


mbp retina2  

JET REPORTS – ANALIZY BIZNESOWE I RAPORTOWANIE

Analizy biznesowe i raportowanie są fundamentem rozwoju firmy. Pozwalają błyskawicznie odnieść sukces poprzez natychmiastowy dostęp do istotnych danych biznesowych oraz nowo zdobytych informacji. Jet Reports oferuje zaawansowane narzędzia analityczne, które są proste w obsłudze i działają na zasadzie „przeciągnij i upuść”. Dzięki temu, każdy użytkownik, niezależnie od poziomu posiadanej wiedzy, ma możliwość wygenerować dashboardy i raporty w kilka chwil. Produkty Jet Reports gwarantują szybki zwrot z inwestycji wyposażając użytkowników w dedykowane biblioteki oraz predefiniowane kostki.


 

Nasze wdrożenia

DLF Logo    otlogistics    fbserwis PRINC pos CMYK

 

Więcej na www.IT.integro.pl, www.microsoftdynamicserp.pl, www.dynamicsNAV.pl

 

TARGIT – BUSINESS INTELLIGENCE W SYSTEMIE ERP

Targit Decision Suite to nowoczesny system Business Intelligence, w pełni kompatybilny z systemem ERP – Microsoft Dynamics NAV, umożliwiający samodzielne tworzenie analiz, raportów z różnego typu źródeł oraz pulpitów menedżerskich. Narzędzie dostarcza kluczowych informacji służących podejmowaniu efektywnych decyzji biznesowych. Targit Decision Suite wspiera także prace analityczne, kontrolingowe, prognozowanie wyników i zarządzanie ryzykiem. Wykorzystuje najnowsze technologie in-memory i hurtownie danych.

 

  horizontal hands ipad
kaklulator bottom

 

Footer