firma soneta banner


Soneta sp. z o.o.

Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Spółkę założyły trzy osoby w 2002 roku: Robert Czuła, Marcin Spiechowicz i Marcin Wojas. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą.

Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które sprawia, że nasi Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą satysfakcję w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Soneta jest nie tylko producentem oprogramowania, ale również doradcą biznesowym - prowadzi Partnerów i Klientów w kierunku nowych rozwiązań technologicznych, pokazując im konkretne korzyści biznesowe.
 

Osiągnięcia i nagrody

Firma Soneta regularnie wyróżniana jest w plebiscytach, konkursach oraz raportach. Już w 2011 roku w opublikowanym przez Computerworld raporcie polskiego rynku teleinformatycznego TOP200, firma Soneta uplasowała się w pierwszej 10. dostawców systemów ERP w Polsce! Otrzymała również Diament Forbes 2012 i 2016, status Solidnej Firmy w 2011 r. oraz Jakość i Innowacja Roku 2011 i Jakość Roku 2014. W 2013 r. Soneta odebrała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej od D&B Poland. W 2014 r. uzyskała tytuł Rzetelnej Firmy oraz została wyróżniona w plebiscycie „Równo-Ważni” organizowanym przez TVP. W 2016 roku firma została również wyróżniona Gazelą Biznesu za 2015 rok.

Soneta jest Złotym Partnerem Microsoft, od którego w 2014 roku otrzymała wyróżnienie Partnera Roku w kategorii Aplikacje. Spółka została doceniona za udostępnienie całości systemu enova365 w chmurze Microsoft Azure, wykonanie interfejsu enova365 na Windows 8.1 oraz na urządzenia mobilne, takie jak tablet czy telefon komórkowy.

     

Projekty specjalne:

   
     
Księgowi Przyszłości

 

logo KPProjekt „Księgowi Przyszłości” powstał w odpowiedzi na nowe regulacje prawne, a jego celem jest zmiana postrzegania stereotypu księgowego, promocja wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań IT oraz budowa sieci współpracy pomiędzy różnymi organizacjami ustanawiającymi standardy księgowości w Polsce. W ramach projektu realizowany jest ogólnopolski konkurs dla księgowych, konferencje, debaty oraz tworzymy portal branżowy.
 

KP2015
 
Dowiedz się więcej: www.ksiegowiprzyszlosci.pl
 
Biznes Trendy
 
logo BT

Akademia Biznes Trendy 2015 to program rozwoju kompetencji menadżerskich. Projekt miał na celu przygotowanie kadry zarządzającej na zmiany rozwojowe i technologiczne oraz wskazanie, jak, dzięki nowoczesnym narzędziom IT, firmy mogą odnosić sukcesy biznesowe.

Na bazie tych doświadczeń w 2016 roku powstał blog enova365, który gromadzi dotychczasową wiedzę oraz na bieżąco reaguje na zmieniające się trendy.

BT2015
 
Dowiedz się więcej: www.biznestrendy.eu