dlaczego enova365 banner

Dzięki swojej elastyczności enova365 idealnie dostosuje się do potrzeb i stylu pracy obowiązującego w przedsiębiorstwie. Nowoczesne i skuteczne zarządzanie firmą wymaga innowacyjnego narzędzia – enova365 gwarantuje użytkownikowi stabilność i maksimum bezpieczeństwa.
 
enova365 to więcej niż zintegrowany system ERP!
 

enova zgodn z przepisamiAKTUALNOŚĆ

enova365 jest zawsze na bieżąco ze sprawdzonymi trendami w danych obszarach biznesowych oraz jest zgodna z polskim prawem.

Każdy zespół projektowy zorientowany jest na natychmiastowe dostosowanie programu do zmian w przepisach. Zapewniając jednocześnie stabilność systemu oraz bezpieczeństwo danych. Eksperci enova365 dobrze orientują się w gąszczu zmieniających się przepisów i wiedzą, jak te zmiany oddziałują na funkcjonowanie przedsiębiorstw.

 

 
 

DOSTĘP

dostepZ enova365 można korzystać stacjonarnie oraz w chmurze. Niezależnie od sposobu dostępu na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam. enova365 dostępna jest również w każdym możliwym modelu zakupowym (zarówno w opcji kupna oprogramowania na własność jak i w formie miesięcznego abonamentu)

 

URZĄDZENIE

urzadzenieenova365 dostosowana została do pracy na każdym urządzeniu: komputerze stacjonarnym, laptopie oraz na urządzeniach dotykowych. Użytkownik może wybrać sposób korzystania z systemu według swoich preferencji wybierając interfejs: okienkowy, przeglądarkowy lub dotykowy, mając gwarancję, że pracuje na tym samym systemie.

       

WERSJA

wersjaenova365 posiada trzy warianty funkcjonalne odpowiadające potrzebom firm o rożnej wielkości. Moduły są wybierane spośród trzech wariantów funkcjonalnych. Platynowego dla firm dużych, złotego dla średnich oraz srebrnego dla małych firm. System może rozwijać się wraz z firmą, bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych. enova365 wnosi więc do firmy potencjał rozwojowy – dbając, by system dostosowywał się do skali biznesu, a nie firma do systemu.

 

MODUŁOWOŚĆ

modulyenova365 zbudowana jest z modułów z których każdy odpowiada za dany obszar funkcjonowania przedsiębiorstwa. Moduły mogą działać samodzielnie, ale jako system zintegrowany enova365 ma wspólną bazę danych. Oznacza to prosty dostęp do informacji ze współpracujących modułów. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia, program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb.

 
 
zamow prezentacje banner