enova365 kompleksowe rozwiazanie ERP banner
 
enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP, przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. enova365 to rozwiązanie zaprojektowane dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa docenione przez niemal 9 tys. polskich przedsiębiorców.

System tworzony jest przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Stała ekipa projektowa gwarantuje doskonałą jakość i szybki rozwój funkcjonalności, a współpraca z konsultantami merytorycznymi wywodzącymi się z grona aktualnych bądź potencjalnych użytkowników aplikacji, gwarantuje możliwość wychodzenia naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów.
 
W enova365 można nie tylko kompletować moduły, z których każdy wspiera procesy w przedsiębiorstwie, ale także dostosować system do wielkości firmy, mobilności swoich pracowników i preferencji użytkowania. W każdej chwili np. kiedy firma się rozwinie, można przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. System enova365 rozwinie się wraz z firmą!
 
 

TECHNOLOGIA

Interfejsy zieloneenova365 buduje w firmie spójne środowisko informatyczne w oparciu o biznesowe know-how. Realizacja codziennych obowiązków przedsiębiorstwa zostaje w procesie wdrożenia przeniesiona do otoczenia komputerowego. System ma trzywarstwową konstrukcję. Informacje są przechowywane w bazie danych, kontekst dla informacji zapisywanych w systemie zapewnia rozwijana logika biznesowa, a dostęp do nich umożliwia funkcjonalny interfejs. Program jest instalowany stacjonarnie oraz dostępny w chmurze. Dzięki dedykowanym interfejsom można z niego korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego. To jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności, logiki biznesowej pozostaje taki sam.
 
 

ARCHITEKTURA

architektura enova365enova365 składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy. enova365 wspiera efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w obszarze Kadr Płac, stanowi ergonomiczne i nowoczesne narzędzie w obszarze księgowości, wspiera kierowanie procesami handlowymi oraz obsługę zamówień w obszarze handlowym oraz procesy kreowania, zarządzania i utrzymywania relacji z klientami. enova365 to również usprawnienie procesów przepływu pracy dzięki modułowi Workflow, który umożliwia koordynowanie złożonych działań realizowanych w systemie przez grupę ludzi pracujących w różnych departamentach przedsiębiorstwa. Obszar BI natomiast pozwala zamieniać dane w wiedzę i wspiera podjemowanie decyzji co optymalizuje procesy biznesowe oraz zwiększa konkurencyjności przedsiębiorstwa.