baner na gore2 875x110
  

Comarch e-Sklep to nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego, wspierające sprzedaż wielokanałową. Dzięki integracji z systemami Comarch ERP możliwy jest sprawny, dwukierunkowy przepływ informacji, co bezpośrednio przekłada się na efektywną obsługę procesów promocyjno-sprzedażowych.

Oprogramowanie oferuje możliwości skierowane zarówno do rynku B2C, jak i B2B. Aplikacja wyposażona jest w szereg funkcjonalności marketingowych wspierających sprzedaż (np. rabaty, promocje, remarketing porzuconych koszyków). Dzięki modułom wielojęzyczności i wielowalutowości możliwa jest działalność na rynkach zagranicznych. Comarch e-Sklep pozwala także na zarządzanie wieloma sklepami z poziomu jednego panelu administracyjnego. Comarch e-Sklep to nieograniczone możliwości modyfikacji wyglądu graficznego – oprócz najprostszej metody organizacji wyglądu metodą „przeciągnij i upuść”, administratorzy mogą skorzystać z gotowych szablonów graficznych, mogą także dowolnie je modyfikować i tworzyć zaawansowane projekty dzięki edytorom CSS.

     Comarch ERP e-Sklep posiada pełną gamę integracji z serwisami zewnętrznymi w Polsce, Francji i Niemczech:
  • serwisami płatności online (m.in. PayU, Dotpay)
  • serwisami ratalnymi (m.in. Santander, mBank), dużymi serwisami handlowymi (m.in. Allegro, wszystko.pl),
  • porównywarkami cenowymi (m.in. Ceneo, Nokaut)
  • portalami społecznościowymi (Facebook, Google+)
  • serwisami ocen (Opineo)
  • serwisem do tworzenia zaawansowanych kampanii mailingowych (FreshMail).
Dostępna jest również możliwość generowania analiz z wykorzystaniem Google Analytics. Użytkownicy sklepu mogą korzystać z mobilnej wersji strony przygotowanej pod smartfony i tablety.
WSPÓŁPRACUJE Z: Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum,
INTERFEJS: 32 języki
DOSTĘPNOŚĆ: dostępny w Polsce, Francji, Niemczech i Szwajcarii

   
comarch erp e sklep
 
 
belka e Sklep