baner na gore2 875x110
  
 
   Comarch ERP 4.0 to nowa jakość w rozwiązaniach wspierających prowadzenie firmy. ERP 4.0 to
     
  • Przewaga funkcjonalna - najwazniejsza przewaga naszych rozwiazan sa wbudowane mechanizmy umozliwiajace całkowita lub czesciowa automatyzacje procesów w firmie (BPM) oraz narzedzia pozwalajace na podejmowanie własciwych decyzji w oparciu o trafne analizy i prognozy (Business Intelligence).
  • Mobilnosc - dostarczamy zintegrowane z systemem Comarch ERP aplikacje mobilne umozliwiajace kompleksowe wsparcie działan magazynierów, pracowników, kierowników i menedzerów za pomoca urzadzen mobilnych takich jak smartfony, tablety czy kolektory danych.
  • Społeczność- w celu lepszego dostosowywania naszych rozwiazan do potrzeb Klientów, uruchomilismy specjalna platforme wymiany wiedzy i informacji Społecznosc Comarch ERP (spolecznosc.comarch.pl), gdzie Klienci moga zgłaszac swoje pomysły, zadawac pytania, dzielic sie wnioskami i miec realny wpływ na rozwój naszych rozwiazan. To unikalne rozwiazanie, dzieki któremu nasze produkty powstaja i sa modyfikowane scisle z wymaganiami stawianymi przez Klientów.
  
  • Chmura - naszym Klientom umozliwiamy wybór instalacji oprogramowania: na własnych serwerach lub skorzystanie z bezpiecznej Chmury Comarch. W ramach drugiej opcji zapewniamy dostep do naszych rozwiazan bez koniecznosci ponoszenia nakładów na własne serwery, koszty licencji i usług z tym zwiazanych.
 
     

 

chmura20162